info@centrumvorisek.cz    |   tel:+420 777 113 893

Výuka online

Vážení rodiče, s ohledem na vyhlášení nouzového stavu v celé ČR a s tím souvisejících opatření, jsme od dnešního dne (14.3. 2020) až do odvolání nuceni přerušit provoz našeho centra.

Dobrá zpráva nicméně je, že samotná výuka poběží dál, a to pro většinu z Vás ve stejných dnech a časech, na které jste zvyklí. Některé lekce s menším počtem dětí budou spojeny. Bude se jednat o LIVE výuku, kterou Vašim dětem zprostředkujeme pomocí aplikace ZOOM a kterou již v tuto chvíli testujeme. Níže v emailu posíláme stručné info, jak se připojit a co je potřeba k online výuce zajistit. 
 
– Emailem ze systému vorisek.webooker.eu (kde bude pozvánka, ID a heslo lekce vloženo do poznámky k lekci) obdržíte odkaz – pozvánku, na kterou kliknete (případně zkopírujete do vyhledávače) a která spustí instalaci aplikace ZOOM určené pro videohovoru do Vašeho počítače (tabletu/telefonu). Doporučujeme, abyste se k hovoru hlásili vždy alespoň 5 minut před samotným začátkem vyučovací hodiny a vyzkoušeli, že zvuk i video fungují, jak mají. Můžete si aplikaci nainstalovat i s předstihem. 
 
– Studenti mohou sedět u stolu a budou mít připravenou učebnici, psací potřeby, zvýrazňovač, lepidlo, nůžky a oblíbeného plyšáka nebo panenku. S lektorem a ostatními účastníky výuky budou komunikovat přes obrazovku, je tedy důležité, aby nebyli rušeni. 
 
Další informace můžete očekávat v den výuky. Všechny důležité informace budeme vkládat i na náš Facebook – https://www.facebook.com/HelenDoronPrague/. Používání aplikace ZOOM je opravdu jednoduché a podle ohlasů z jiných center, kde už výuka probíhá, je to pro studenty vítáné zpestření a zábava! Věříme, že se bude líbit i Vám a předem Vám děkujeme za trpělivost a feedback. Přejeme Vám pevné zdraví a dobrou náladu. 
 
Váš Voříšek
centrum_vorisek