info@centrumvorisek.cz    |   tel:+420 777 113 893

Angličtina pro děti Helen Doron English

Helen Doron English je celosvětovou institucí s třicetiletými úspěchy na poli výuky dětí každého věku. Přes 1,5 milionů studentů dnes mluví anglicky díky této speciálně vyvinuté metodě výuky.

Helen Doron English zaručuje nejlepší výukové programy ve své kategorii, které jsou vyvinuty zkušenými odborníky a vyučovány speciálně vyškolenými učiteli. Metoda výuky angličtiny Helen Doron English je vhodná pro děti od 3 měsíců do 19 let.

Kurzy Helen Doron English jsou vytvářeny podle jedinečné a přirozené metody, jak se naučit anglický jazyk nezávisle na mateřském jazyce Vašeho dítěte.

Tato metoda byla vyvinuta britskou lingvistkou Helen Doron a nabízí vše, co dítě potřebuje, aby se naučilo anglický jazyk stejně jako svůj mateřský – komunikační schopnosti, gramatiku, správný přízvuk a bohatou slovní zásobu. Podle jejího konceptu se již od roku 1985 učí tisíce batolat a malých dětí na celém světě.

Ke každému jednotlivému kurzu je vytvořen speciální výukový set obsahující pracovní sešity, nahrávky a interaktivní aplikace.

Helen Doron English

Ve Voříškovi aktuálně nabízíme
tyto Helen Dorn English kurzy

Baby's Best Start

Angličtina pro nejmenší
(3 měs. – 2 roky)

It´s a Baby Dragon

Angličtina pro nejmenší (2 – 4 roky)

Fun with Flupe

Angličtina pro nejmenší (3 – 5 let)

More Fun with Flupe

Angličtina pro nejmenší (4 – 6 let)

Jump with Joey

Angličtina pro nejmenší (6 – 9 let)
Angličtina pro nejmenší (7 – 10 let)

AlphaBoat

Angličtina pro nejmenší (8 – 10 let)

World of Wonders

Angličtina pro nejmenší (9 – 11 let)

Paul Ward Explores

Angličtina pro nejmenší (9 – 12 let)

Paul Ward Adventures

Angličtina pro nejmenší (9 – 12 let)

Teen Talent

Angličtina pro nejmenší (12 – 15 let)
LOGO_DOG_VORISEK

Ve Voříškovi aktuálně nabízíme tyto Helen Dorn English kurzy

Baby's Best Start

Angličtina pro nejmenší
(3 měs. – 2 roky)

It´s a Baby Dragon

Angličtina pro nejmenší (2 – 4 roky)

Fun with Flupe

Angličtina pro nejmenší (3 – 5 let)

More fun with Flupe

Angličtina pro nejmenší (4 – 6 let)

Jump with Flupe

Angličtina pro nejmenší (6 – 9 let)
Angličtina pro nejmenší (7 – 10 let)

AlphaBoat

Angličtina pro nejmenší (8 – 10 let)

World of Wonders

Angličtina pro nejmenší (9 – 11 let)

Paul Ward Explores

Angličtina pro nejmenší (9 – 12 let)

Paul Ward Adventures

Angličtina pro nejmenší (9 – 12 let)

Teen Talent

Angličtina pro nejmenší (12 – 15 let)
LOGO_DOG_VORISEK
ANGLIČTINA OD 3 MĚSÍCŮ AŽ 2 LET

Baby's Best Start

Tento kurz učí Vaše dítě anglický jazyk, zatímco dochází k rozvoji jeho pohybových dovedností a stimulování duševních schopností. Baby´s Best Start pokládá základy mluvené angličtiny vyučované skrze aktivity rozvíjející dovednosti dětí, písně a říkanky.

Baby´s Best Start je 7 kurzů v jednom:

 • Angličtina
 • Společenský rozvoj
 • Předčtenářské dovednosti
 • Hudba a rytmus
 • Vývoj mozku
 • Dětské znakování
 • Tělesný rozvoj

 

Výuka probíhá jednou týdně v malých skupinkách společně s rodiči.

babys start
baby dragon Helen Doron English
ANGLIČTINA PRO NEJMENŠÍ (2 – 4 ROKY)

It´s a Baby Dragon

Kurz It´s a Baby Dragon je zábavný, plný hudby a jednoduché angličtiny pro naše nejmenší.
 
Tento kurz je vhodný pro začátečníky nebo pro děti pokračující ve výuce po kurzu Baby´s Best Start.
 
Naučnými příběhy děti provede Sam – princ, Fluffy – kočička a Didi – dráček, díky kterým se děti naučí hravou a zábavnou formou 400 slovíček a 12 písniček (plus písnička úvodní) ve 12ti kapitolách a zároveň přitom rozvíjejí své pohybové dovednosti.
ANGLIČTINA PRO MALÉ (3 – 5 LET)

Fun with Flupe

Tento kurz je vhodný pro začátečníky nebo pro děti pokračující ve výuce po kurzu It´s a Baby Dragon.
 
Děti si osvojuji anglický přízvuk, cvičí svá první slova a utvářejí slovní zásobu a to vše formou zábavy – poslechem hudby, pohybem, hrou a dalšími tvořivými aktivitami.
 
Fun with Flupe přináší dětem zbrusu nové příběhy malého chlapce Paula Warda, který pomáhá svým blízkým – babičce Fix a chlupáčkovi Flupovi – napravovat maléry v kouzelné Knize rýmů.
 
Jejich společná dobrodružství jsou námětem 12 animovaných epizod vytvořených tak, aby děti naučily slovní zásobu zhruba 660 anglických slov, bezchybnou výslovnost a základy větné stavby anglické věty. Součástí kurzu je 25 písní, které byly speciálně komponovány pro podporu cílové slovní zásoby a slovních spojení.
fun with flupe
ANGLIČTINA PRO PŘEDŠKOLÁKY (4 – 6 LET)

More Fun with Flupe

Navazující kurz po Fun with Flupe s dalšími 12 novými příhodami o dobrodružstvích Paula Warda, babičky Fix a chlupáčka Flupa. Děti se zkrátka nemohou dočkat, jak napraví maléry s vílami, kouzelníky a draky, které na své cestě potkávají. Během kurzu se děti naučí 650 slov a 25 písní.
ANGLIČTINA PRO ŠKOLÁČKY (6 – 9 LET)

Jump with Joey

Kurz angličtiny pro studenty-začátečníky ve věku 6 až 9 let. Může být také vyučován jako návazný kurz po More Fun with Flupe.
 
Jump with Joey je první kurz angličtiny, který používá technologii rozšířené reality. Během kurzu se zde děti naučí 25 písní, spousty her a zábavných aktivit jak ve třídě, tak doma. Výuka jazyka je obohacena tím, jak postavy z kurzu Jump with Joye oživnou v kouzelných pracovních knížkách, a doplňují tak důležitou část metodologie Helen Doron – domácí poslech.
 
Kurz přináší dětem 12 kreslených příběhů malého chlapce Paula Warda a jeho kamarádky Millie, kteří pomáhají klokanici Kangi a jejímu uličnickému synovi Joeymu vyřešit maléry ve Storyvillu. Během výuky angličtiny se tak dětí učí také důležitým hodnotám, především kamarádství a ochraně životního prostředí.
ANGLIČTINA PRO DĚTI (7 – 10 LET)

More Jump with Joey

Navazující kurz po Jump with Joey s dalšími 12 novými příhodami o dobrodružstvích Paula Warda, Millie.
ANGLIČTINA PRO DĚTI (8 – 10 LET)

Alphaboat

Tento kurz provede studenty řadou vzrušujících dobrodružství s novým kamarádem, člunem jménem Alphaboat a jeho přáteli. Děti se naučí slovní zásobu 1200 slov, správnou výslovnost a základy čtení, psaní a mluvené angličtiny. Alphaboat je skvělý nový kurz, který učí studenty mluvit, číst a psát v angličtině. V akcí nabitém příběhu se představí noví i známí přátele, kteří se společně vydávají na vzrušující dobrodružství. Jak se příběh postupně odvíjí, studenti se učí o smyslu přátelství a dalších důležitých životních hodnotách.
 
Hlavní výhody kurzu:
 • Poutavý příběh, grafika a jazyk
 • Napínavé animované epizody
 • Zábavný způsob výuky fonetiky
 • Bohaté učební osnovy zahrnují písně, hry a nejrůznější aktivity
 • Pracovní sešity ve dvou variantách uzpůsobené různé úrovni znalostí čtení a psaní
 • Aplikace AlphaChat
 
Díky opakovanému poslechu a hravé interakci se studenti naučí slovní zásobu 1200 slov. Kurz zahrnuje 16 nových originálních písní a 8 dobrodružných animovaných epizod. Tento kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokračující studenty.
alphaboat
LOGO_DOG_VORISEK
ANGLIČTINA PRO DĚTI (9 – 11 LET)

World of Wonders

World Of Wonders (WOW) je náš nový vzrušující intenzivní vzdělávací kurz vyvinutý pro splnění potřeb studentů, kteří se nezačali učit angličtinu jako cizí jazyk již v mladším věku.
 
Je to jedna velká cesta za dobrodružstvím a poznáním přírody a životního prostředí. Prozkoumáme džungli, oceán, poušť i Arktidu. Pustíme se do společných projektů, ve kterých se kromě komunikace v angličtině naučíme také spoluprácí a samostatnosti.
 
Učebnice a pracovní sešity mají poutavou grafiku, obsahují vzrušující příběhy a aktivity, které učí a zdokonalují základní dovednosti čtení a psaní pomocí fonetiky a zrakových slov, děti se naučí 1500 nových anglických slov a 9 nových písní.
ANGLIČTINA PRO DĚTI (9 – 12 LET)

Paul Ward Explores

Tento kurz je určen také pro děti 8 – 14 let. Je vhodný jak pro začátečníky tak i pro pokračující studenty. 
 
Děti se učí číst, psát a upevňují svoje fonetické dovednosti. Kurz obsahuje 8 originálních písniček a příběhů ze života Paula Warda.
 
Žáci se připojují k dalšímu dobrodružství Paula Warda a učí se zvládat mluvit, číst i psát pokročilou angličtinou. Kurz navazuje na vlnu zábavy a dobrodružství, které Paul Ward zažívá na svých cestách po světě. Studenti se učí 2000 slovíček a anglických gramatických struktur, které potřebují k dosažení úrovně A1 Společného evropského referenčního rámce. Lekce zahrnují čtení a poslech s porozuměním a připravují studenty na navazující kurzy angličtiny pro mladistvé Helen Doron Teen. Kurz Paul Ward’s Adventures dětem nabízí multisenzorický vzdělávací zážitek plný hudby a zábavy, který se jim zapíše do vzpomínek. Kurz je určený pro studenty ve věku 11-14 let, kteří mají středně pokročilé znalosti mluvené a psané angličtiny nebo úspěšně dokončili kurz Paul Ward Explores.
paul_wards_explores
paul_wards_Adventure
ANGLIČTINA PRO DĚTI (9 – 12 LET)

Paul Ward's Adventures

Žáci se připojují k dalšímu dobrodružství Paula Warda a učí se zvládat mluvit, číst i psát pokročilou angličtinou. Kurz navazuje na vlnu zábavy a dobrodružství, které Paul Ward zažívá na svých cestách po světě. Studenti se učí 2000 slovíček a anglických gramatických struktur, které potřebují k dosažení úrovně A1 Společného evropského referenčního rámce.
 
Lekce zahrnují čtení a poslech s porozuměním a připravují studenty na navazující kurzy angličtiny pro mladistvé Helen Doron Teen. Kurz Paul Ward’s Adventures dětem nabízí multisenzorický vzdělávací zážitek plný hudby a zábavy, který se jim zapíše do vzpomínek. Kurz je určený pro studenty ve věku 11-14 let, kteří mají středně pokročilé znalosti mluvené a psané angličtiny nebo úspěšně dokončili kurz Paul Ward Explores.
ANGLIČTINA PRO DĚTI (12 – 15 LET)

Teen Talent

Tento kurz je navržen tak, aby vzbudil zájem u dětí 9 – 12 let. Rockové hvězdy, vydělávání peněz, záchrana planety a cestování – to jsou jen některá z témat obsažených v písních, příbězích a aktivitách, které jsou součástí kurzu Teen Talent.

Sjednejte si termín. Ukázková lekce ZDARMA.

Sjednejte si termín. Ukázková lekce ZDARMA.

Angličtina pro děti od 3 měsíců do 19 let vyučovaná celosvětově uznávanou a velmi zábavnou metodou.
Hravá, zábavná a efektivní výuka němčiny pro děti od 2 do 10 let vyučovaná v malých skupinách.
Organizujeme přípravné kurzy a zkoušky celosvětově uznávaných Cambridge testů.
Anglická dopolední školička Little Nut pro děti od 2 do 5 let, vedená pedagogy a certifikovanými lektory Helen Doron English.
Angličtina pro dospělé Callanovou metodou. Individuální a skupinové lekce, firemní výuka, příprava na uznávané Cambridge zkoušky.
Pořádáme anglické letní příměstské tábory s rodilými mluvčími.