info@centrumvorisek.cz    |   tel:+420 777 113 893

Angličtina pro dospělé

Naše jazyková škola nabízí také kurzy angličtiny pro dospělé. Všechny typy kurzů jsou vedené zkušenými a proškolenými lektorkami.
centrum_vorisek_angličtina pro dospele

Angličtina Callanovou metodou

Proč Callan?Jedná se o vysoce efektivní metodu výuky anglického jazyka, která je založena na aktivním zapojení studenta po celou dobu trvání lekce.

Je dokázáno, že na běžných hodinách výuky cizího jazyka se student soustředí jen 25 % času. Na hodinách vyučovaných Callanovou metodou je však student nucen se soustředit pořád, neboť učitel se na něj stále obrací s otázkami a vyžaduje od něj okamžité odpovědi.
 
Studenti jsou učitelem ihned opravováni a nedochází tedy k zapamatování nesprávných výrazů, studenti naopak přirozeně budují podmíněný reflex automatické odpovědi.
 
Student vše čtyřikrát častěji slyší a čtyřikrát častěji hovoří v průběhu hodiny v porovnání s jakoukoli jinou formou jazykové výuky. Učíte se tedy čtyřikrát rychleji! Metoda se vyvíjela přes 15 let na Cambridgeské univerzitě pod dohledem pana Robina Callana. V současné době podle ní vyučuje více než 600 registrovaných škol napříč světem.

Individuální lekce

Potřebujete angličtinu v práci? Chcete více cestovat či jen překonat status věčného začátečníka? Nevyhovují Vám skupinové lekce s daným časem?
 
Jazyková škola Voříšek nabízí také individuální výuku. Lektorky jsou časově flexibilní a obsah hodin přizpůsobí Vašim potřebám.
 
Máme odzkoušené, že individuální lekce velmi dobře fungují online, takže Vám k lepší angličtině stačí jen otevřít počítač a spojit se s námi. 
centrum_vorisek angličtina individuálně
centrum_vorisek angličtina pro firmy

Angličtina pro firmy

Naše lektorky umí také zajistit výuku pro Vaše zaměstnance, a to online či přímo ve Vaší firmě.
 
Obsah kurzu Vám bude ušit na míru – ať už preferujete angličtinu specifickou pro daný obor, nebo své zaměstnance chcete zdokonalit v každodenní konverzaci.

Připravíme Vás na Cambridge zkoušky!

Připravíme Vás na Cambridge zkoušky!

HELEN DORON ENGLISH

Angličtina pro děti od 3 měsíců do 19 let vyučovaná celosvětově uznávanou a velmi zábavnou metodou.
Hravá, zábavná a efektivní výuka němčiny pro děti od 2 do 10 let vyučovaná v malých skupinách.
Organizujeme přípravné kurzy a zkoušky celosvětově uznávaných Cambridge testů.

ANGLICKÁ ŠKOLIČKA

Anglická dopolední školička Little Nut pro děti od 2 do 5 let, vedená pedagogy a certifikovanými lektory Helen Doron English.

ANGLIČTINA PRO DOSPĚLÉ

Angličtina pro dospělé Callanovou metodou. Individuální a skupinové lekce, firemní výuka, příprava na uznávané Cambridge zkoušky.
Pořádáme anglické letní příměstské tábory s rodilými mluvčími.