info@centrumvorisek.cz    |   tel:+420 777 113 893

Návod na Kangi Club a Helen Doron Stream

Poslouchejte své výukové materiály kdykoliv a kdekoliv!
 
Milí rodiče,
domácí poslech výukových materiálů, ideálně 2x denně, je velice důležitý pro efektivitu výuky! Všechny poslechové nahrávky a videa k Vašim kurzům Helen Doron jsou ke stažení na Kangi Clubu (kangiclub.com) nebo se dají přehrávat online s aplikací Helen Doron Stream (ke stažení na Google Play nebo App Store)
 
Jak stáhnout nahrávky a videa z Kangi Club krok za krokem:
1. Zadáte uživatelské jméno a heslo. Přístupové údaje do Kangi Clubu mají děti ve svých fialových docházkových kartičkách.
Kangi Club Voříšek
2. Klikněte na „Your Area“
Kangi Club Voříšek
3. Klikněte na obláček se šipkou v levém dolním rohu.
Kangi Club Voříšek
4. Najděte svůj kurz a ikonky vedle něj umožní stáhnout nahrávky a videa. Posloucháme vždy komplet výukovou nahrávku se všemi 3 epizodami! (Tzn., když děláme unit 1, posloucháme celou nahrávku 1.)
Kangi Club Voříšek
5. Stažené soubory můžete dětem nahrát na flash dish nebo vypálit na CD.
 
K čemu slouží aplikace Helen Doron Stream a jak se k ní dostanete:
Aplikaci lze stáhnout na Google Play nebo App Store, případně jí spustit přes Kangi Club (ikonka „Stream“ hned pod „Your Area“). Přístupové údaje jsou stejné jako do Kangi Clubu a naleznete je ve fialových docházkových kartičkách. V Helen Doron Stream můžete pouštět nahrávky online bez nutnosti stahování nebo se písničky a videa dají uložit do offline verze a Vaše zařízení tak nečerpá data (modrý obláček se šipkou nahoře)
Kangi Club Voříšek